lip 29 2015 Sztuczne piersi. Warto?
Komentarze: 0

Żyjemy w XXI wieku gdzie większość mężczyzn patrzy tylko na piersi u kobiet. Rodzą sie wtedy kompleksy u wielu z nich. Postanawiają one wydać mase pieniędzy na ich powiększenie. Jednak czy warto? Młode dziewczyny zazwyczaj nie zdawają sobie sprawy z konsekwencji takiego czynu.Podam pare argumentów że mam rację:

Zdarza się że u kobiet, które mają skórę w jakis sposób uszkodzoną implantymogą wypaść! Nie bedę juz pisać co bedzię  czuła kobieta której "rozerwą się piersi". Jednak to nie koniec konsekwencji takiego czynu.

Sfałdowanie powłoki implantu ujawnia się jako namacalne fale pod skórą. Może to powodować nawet ból!

Trwałość implantu podawana przez producentów wynosi około 10-15 lat. Implant powoli niszczy się, jego powierzchnia jest ścierana i osłabiona co w konsekwencji może prowadzić do jego pęknięcia. Pierś może zmieniać kształt i sprawiać ból. W takim przypadku konieczna jest wymiana implantu. 

Wiadomo, że kobiety chcą być piękne mieć duży biust, bo to "niby" kręci facetów. Ale co z tego. To musimy się podporządkowywać pod nich ? Czy oni dla nas sobie robią operacje plastyczne i powiększanie siu***siaków? 

Raz Sulin w swojej piosence "Między mną a toba" powiedział takie mądre słowa:  "Kocham naturę więc nie jarają mnie sztuczne cycki Jeśli twoja wada to rozmiar, to sama się krzywdzisz" 

meegi69 : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz